Fórum chevron_right Aktív Projektek chevron_right Dr. Stone - Manga

Dr. Stone - Manga
3
2 évvel korábban

Titokzatos fénysugár borítja el az egész Földet, aminek következtében az összes ember kővé változik. Ebből a kőbörtönből szabadul ki több mint 3700 év rabság után Senkuu, a középiskolás zseni. Miután szembesül a természet uralta, elnéptelenedett környezettel, eldönti, hogy feltámasztja az összes embert és a tudomány erejével visszaállítja a fejlett civilizációt. Küldetésében hamarosan társakra lel, de ellenlábasokra is.
Tanítva szórakoztató történet, izgalmas, humoros és néha drámai tálalásban.

Tovább a projektre
  • Ez a manga nagyon jó, ha nem csak az első fejezet lenne fent nem bírnám abbahagyni az olvasást.

Már alig várom a következő fejezetet.

• Hello nagyon köszönöm az eddigi részeket. :D Valami hír a folytatást érintően?

• 1

Szia. Hetente jön, mint mindig. Nem is értem a kérdésed.

• Hát új vagyok még itt ezért nem tudtam ,de köszönöm a válaszod így már nem is lesz több kérdésem ezt illetően. :D

• Nagyon bejön 2 nap alatt beértem kösz szépen várom a folytatást 😀

• Jó.

• Eleinte nem sok kedvem volt belekezdeni ebbe a mangába de miután annyi helyen dícsérték és már az anime előzetese is kikerült gondoltam mit veszíthetek? És basszus hogy én mekkora egy barom voltam hogy nem kezdtem bele előbb! Egyszerűen imádom! 4 óra alatt ledráltam a 87.fejezetig :D

• Sziasztok szeretnek erdeklodni hogy mikor fog majd jonni a folytatas?

• 3

Jövőre :)

• 7
    1 éve

Még idén lesz :) Talán már holnap...

• Nézegettem az aktiv projekteket és már a boritója megtetszett:)
    nagyon jó és érdekes.
    Köszi:)

• 1 hónapja

Sziasztok! Az érdekelne, hogy most a projekt 136/150-nél jár, ez azt jelenti, hogy 150 fejezet lesz max? Vagy lesz még később?

• Tuti nem 150 lesz... még legalább 3 évre tervez a készítő

• 1 hónapja

Köszi ❤️
    Akkor megnyugodtam, nagyon szeretem ezt a mangát, és még nem akarom, hogy véget érjen :D