Fórum chevron_right Aktív Projektek chevron_right Dia no Ace: Act II - Anime (TV)

Dia no Ace: Act II - Anime (TV)
1
1 évvel korábban
Tovább a projektre
  • 7

Erre csak annyit: nézd meg, mennyit késik a SAO :)

• 7 hónapja

Kezdetektől fogva követem ez a sorozatot. 136 héten keresztül, azaz több, mint két fél éven át. Nem emlékszek semmilyen komolyabb fennakadásra, két rész között megérkezett a magyar felirat hozzá, mellékelve magyarázat is, ha valamilyen új baseballos szó jelenik meg. Nem eltűnt a fordító, hanem mindig, amikor kijött Japánból az új rész akkor tájékoztatott, hogy most csúszás lesz. Őszintén én is voltam csalódott, mikor vasárnap a koliba megérkezve még nem volt felirat, mégsem kezdtem el máris mindenfelé kérdéseket kiírni, mert attól nem lesz hamarabb készen. Nem értem ezt az egészet most. Szerintem senki nem tartja vissza az embereket, hogy megnézzék angolul vagy esetleg más nyelven, esetleg elolvassa a mangát, hiszen az anime teljesen követi a mangát.

Feltehetően van elég problémája a fordítónak és azért nincsen még kész, szerintem tartozunk neki annyival, hogy nem zargatjuk naponta ilyen kérdésekkel, hogy mikor lesz a következő rész.

Ha nincs ez az csapat és különsképpen Aenigma, akkor ma szerintem nem tudnék semmit a baseballról és a kosárlabdáról, nem szeretném ezt a két sportot. Szóval külön köszönöm, hogy rávezettél erre az útra és várom a munkáidat nyugodtan, kérdezgetés nélkül.

• Sziasztok. Fölösleges vita .Köszönöm az eddigi feltőltéseket és a kemény munkát amit belefektettél magánéleted mellet.
    Igen Tobas ez igy van valamilyen szinten. DE... én is fordítottam nagyon régen ,ma már csak nézem őket néha. Nem igazán tudom mi az ok, lehet több projektet válal vagy blablabla .
    Saját történet : Volt olyan anime ami 24 részes volt és 16. résznél megált majd 1 év mulva vitték az in..... videon feltőltve.Sajnos vagy nem szerintem sajnos ,nagyon sok csalódott ember lett,ha 2,3 hetet kel várni egy részre az brutal tud lenni az embereknek.ha nem megy ad át másnak ,válalj kevesebbet.Én azért csináltam annó,kezdtem ell mert jó érzés volt azoknak csinalni akik nem tudnak angolul de szeretik az animét.Voltam ilyen cipőben.Szóval ez már belső téma köztetek.
    Sok sikert azért és még egyszer mindent köszi és mindent bele :) remélem azért te folytatod ,remek munka.

• 7 hónapja

Hát ez sok szempontból kielégítő 5 rész volt :D Az utolsó rész különösen :)

• 7 hónapja

Sziasztok! kiváncsi leszek, hogy abba marad e majd az Anime. mikor Sawamura kijárja a 3. -at... vagy esetleg tovább követi majd az életet..

• 1
    7 hónapja

M1sHo: Erre a kérdésre max a mangaka tudna neked választ adni. Jelenleg a sztori még a nyári bajnokság közepén tart - ebben az évben. Inkább az az érdekes, hogy a most bejelentett 50 rész után mikor tervezik a folytatást. Őszintén szólva nem bánnám, ha ahogy az első évadnál is (volt ugye 75 rész és egyből utána még 50) folytatólagosan lenne még egy évad.

2