Fórum chevron_right Felfüggesztett Projektek chevron_right BJ Alex - Webtoon

BJ Alex - Webtoon
1 évvel korábban

Minden este 10-kor Dong-Gyun magára zárja szobája ajtaját, megragad egy doboz zsepit, és elmerül BJ Alex élő műsorában. (A BJ-k meleg camboyok, akik rendszeresen streamelnek és a nézőik támogatásával keresnek pénzt.)

A félénk DG-t nem csak Alex kidolgozott teste, hanem a személyisége is teljesen elvarázsolja, totál belezúg ebbe a titokzatos srácba. A BJ-k általában maszkot viselnek és teljes inkognitóban dolgoznak, ám Alex álcájáról egy nap lehull a lepel egy bizonyos személy előtt. Kiderül, hogy a fiú, akiről DG álmodozott, nem is annyira elérhetetlen (fizikailag).

FIGYELEM! YAOI, ne olvasd, ha nem vagy elég érett hozzá!

Tovább a projektre
  • Nagyon szeretem ezt a mangát. Köszi a fordítást remélem hamar lessz folytatva

• Szia! Nagyon szívesen :) Nem hagyjuk abba, csak most kicsit sok minden összegyűlt, de kárpótolva lesztek érte :P

• 7 hónapja

Sziasztok! Lehet tudni hogy mikor lesz majd folytatva ez a történet? :) Előre is köszönöm a válaszotokat. 😊

• 3
    7 hónapja

Ha rámész a projekt adatlapjára, a fejlécben kék háttérrel ott a közlemény :)

• Szia! Reményeink szerint hamarosan folytatjuk, nem dobtuk/függesztettük fel, csak a többieknek kicsit sűrű volt az utóbbi pár hónap, de folyamatosan dolgozunk rajta!

• 7 hónapja

Köszönöm :). Láttam a közleményt, de biztos ami biztos alapon rákérdeztem inkább, mikor felfüggesztett státuszban láttam. :)

• 5 hónapja

Jajjj nagyon várjuk nehogy dobjàtok légysziii Nagyon Szomorúak lennénk!!!://((((

• 5 hónapja

Mindig nézem vane folytatás jo kis Manga Remélem tudjátok folytani majd idővel!:)

• remélem még folytatjátok. tetszik hogy nem szó szerint van fordítva hanem úgy hogy természetesnek tűnjön

• 1 hónapja

Bár bele se kezdtetek volna :( mert a fordítás nagyon jó, a történet szuper, de így... Köszönöm azért ezt a pár részt. :)