Fórum chevron_right Felfüggesztett Projektek chevron_right Nami yo Kiitekure - Anime (TV)

Nami yo Kiitekure - Anime (TV)
1
4 hónappal korábban

Történetünk főhősnője Koda Minare, a 26 éves éttermi dolgozó, akit nemrég hagyott faképnél a pasija. A traumát egy kocsmában próbálja kiheverni, ahol ráakaszkodik egy középkorú pasasra, és alaposan kiönti neki a lelkét.
Azt hinnénk, minden rendben, letudta a sérelmeket, ám másnap, a munkahelyén szóló rádióban a saját részeg hangját hallja vissza, amint a férfiakat ócsárolja, és bosszút esküszik az exének.
Nem késlekedik, azonnal kocsiba ül, hogy rátörje az ajtót a stúdióra, ahol megtalálja a lelki szemetesládáját a kocsmából. Minarének két lehetősége van: hagyja, hogy ország-világ a részeg hablatyolását hallgassa, vagy mikrofon elé ül, és kitölti a szünetet, amit a felvétel leállítása okoz.

Így csöppenünk bele főhőnőnkkel együtt a rádiózás világába, és ismerkedünk meg ezzel a művészettel.

Egy apró, ámde fontos tanács: csapjátok fel az olvasószemüveget, különben ki fog folyni a szemetek a sok dumától... Lehet, hogy még azzal is.
Én szóltam.

Előzetes:

Tovább a projektre
  • Az okát lehet tudni, hogy miért lett felfüggesztve a projekt?

• Sajnos a fordító köddé vált. Ha jól tudom, már megvan az új fordító rá, ha minden jól megy, hamarosan újraindul a dolog.